V četrtek, 7. 3. 2024, bomo imeli učenci 1. razredov zimski športni dan. Odšli bomo na sankanje na Pokljuko.

Odhod izpred šole bo ob 7.45. Prosimo, poskrbite, da bodo učenci ta dan pravočasno v šoli. V šolo se bomo vrnili do 13.00. Angleščina za učence ta dan odpade.

Prosimo vas, da učenci doma zajtrkujejo. Po vrnitvi s športnega dne, bodo vse aktivnosti potekale kot običajno (kosilo, OPB, interesne dejavnosti, prevoz s kombijem domov po končanem športnem dnevu).

Učenci naj bodo za sankanje primerno oblečeni (nepremočljiv kombinezon, šal, kapa, rokavice) in obuti (škornji za sneg).
S seboj naj imajo:
 –  v  večji torbi vsa rezervna oblačila in obutev (nogavice, spodnje perilo, majica, hlače …),
– podpisano lopatko za sankanje,
– topel napitek in dodaten prigrizek.

Šolsko malico bomo vzeli s seboj.

Vodja ZŠD Neža Hribar