VABILO

Spoštovani starši, stari starši, učenci in učenke,

prostovoljci OŠ Komenda Moste, Vitezi današnjega časa, ob svetovnem dnevu hrane že šesto leto zapored organiziramo dobrodelno akcijo – TRŽNICO. Z vašo velikodušno pomočjo smo v preteklem letu zbrali                    988,30 €, ki smo jih predali šolskemu skladu OŠ Komenda Moste.

V sredo, 16. 10. 2024, vas vabimo, da obiščete našo stojnico pred šolo v Mostah od 12.30. do 16. ure, kjer bomo prehranske izdelke menjali za prostovoljne prispevke.

Na stojnici bomo ponudili različne vrste marmelad, sirupe, jušno zelenjavo v soli, domače rezance, ki so jih pri pouku SPH z učiteljico Mojco Bukovnik pripravili učenci naše šole. Na stojnici boste našli še začimbe, lipov čaj, lovorov list, planinski čaj, kostanj, šentjanževo olje, sivko in še kakšno presenečenje. Letos se bodo dobrodelni akciji s svojimi izdelki pridružili tudi stanovalci in zaposleni Doma starejših občanov Senecura v Komendi.

Zbrani prostovoljni prispevki bodo namenjeni nakupu terapevtske robotske mačke za osebe z demenco in šolskemu skladu OŠ Komenda Moste.

PRISRČNO VABLJENI K NAKUPU Z DOBRODELNO NOTO.

ZA VSAK PRISPEVEK SE VAM ISKRENO ZAHVALJUJEMO.

Vitezi današnjega časa z mentorico Matejo Kruhar

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)