četrtek, 12. 9. 2024, bomo imeli uvodno prireditev letošnje sezone Glavarjeve bralne značke za vse učence naše šole. Potekala bo v dvorani v Mostah. Učitelji razredniki in sorazredniki bodo v okviru pouka na dogodek pospremili svoje učence.

Spoznali bomo pripovedovalko in avtorico lit. del za otroke in mladino Anjo Štefan, ki nas bo v svet pripovedovanja povabila na treh nastopih:

1. nastop, 8.20-9.20, za učence 1. triade,
  2. nastop, 9.30-10.30, za učence 2. triade in
  3. nastop, 10.45-11.45, za učence zadnje triade.

Učenci naj imajo obvezno s seboj dežnik, obuti in oblečeni naj bodo primerno za napovedano deževno vreme, saj se bomo do šole v Mostah sprehodili peš. S seboj naj obvezno vzamejo copate, saj se bodo pred vstopom na prireditev preobuli.

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)