V četrtek, 17. 10. 2024, bodo imeli učenci 1. razredov prvi TEHNIŠKI DAN – PROMET. Peš bomo odšli do gasilskega doma v Mostah, kjer nam bodo gasilci ter policisti predstavili svoj poklic. V šolo naj učenci pridejo tako kot vsak dan. Pred odhodom bomo v šoli pojedli malico. S tehniškim dnem bomo zaključili ob 12.50. Vse dejavnosti (JUV, prehrana, prevozi, podaljšano bivanje), bodo potekale nemoteno. Učenci naj imajo s seboj manjši nahrbtnik, v katerem naj bodo bidon z vodo, copati ter peresnica.

Učenci naj bodo glede na vremensko stanje primerno obuti in oblečeni. Obvezno naj imajo s seboj tudi rumeno rutico.

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)