V petek, 21. 6. 2024, bodo imeli učenci četrtih razredov ŠPORTNI DAN – “ŠPORTNE IGRE”. Športni dan bo potekal na igrišču pred šolo v Mostah, zato učenci pridejo v šolo kot običajno.
Del športnega dne bo namenjen vodnim igram, zato naj učenci s seboj prinesejo kopalke, natikače, sončno kremo, pokrivalo, brisačo, vodno igračo in rezervna oblačila (kratke hlače in majico).

Učenci naj bodo oblečeni v športna oblačila in obuti v športno obutev. S športnim dnem bomo zaključili ob 12.00. Ostale dejavnosti (prevozi, JV in OPB) bodo potekale po urniku.

Vodja dejavnosti: Eva Kavčnik