V ponedeljek, 17. 6. 2024, bodo imeli četrtošolci športni dan pohod na Veliko planino.

Učenci naj bodo ta dan v šoli že ob 7.00, odhod avtobusa bo ob 7.15. Vračajo se okrog 12.50.

Šolsko malico bodo vzeli s seboj, vsak pa ima lahko s seboj še kakšen dodaten sendvič, nesladkano pijačo in zdrav prigrizek.

Predura in neobvezni predmeti bodo ta dan odpadli. Kosilo in OPB bo potekalo kot običajno.

Učenci naj se, primerno vremenski napovedi za ta dan, oblečejo in obujejo (pohodni čevlji). Obvezno naj imajo s seboj tudi vetrovko, rezervna oblačila, zaščitno kremo pred soncem in pokrivalo.

Vstopnico za nihalko (5 €) in stroške prevoza boste plačali po položnici.

Učenci imajo lahko s seboj do 5€ v kovancih za nakup spominkov ipd.

Vodja dejavnosti: Marija Roblek