V petek, 10. 5. 2024, je Športni dvorana Komenda potekalo finale šolskega tekmovanja v nogometu za učenke. V veliki finale so se uvrstile štiri najboljše šolske ekipe v Sloveniji: OŠ Trbovlje, OŠ Koper, OŠ Radlje ob Dravi in OŠ Komenda Moste.

Naša dekleta: Taja Strgar, Aneli Kutin Prešeren,  Špela  Ana Bremšak, Lorena Štrbac, Špela Bergant, Nia Kutin Prešeren in Ula Krmavnar  so drugo leto zapored osvojile naslov državnih prvakinj!

Posebna zahvala tudi učiteljem mentorjem in učencem, ki so prispevali unikatne nagrade za sodnike, najboljše igralke turnirja in trenerje ekip.

Dve posebni nagradi sta ostali doma: najboljša napadalka turnirja je postala Taja Strgar, najboljša obrambna igralka pa Aneli Kutin Prešeren.

Hvala tudi vsem ostalim sodelavcem, ki ste pomagali pri izpeljavi tekmovanja.

Dominika Avguštinčič