1. oktobra 2023 (7. c in 7.č) in 13. oktobra 2023 (7.a in 7.b) se bomo z učenci 7. razredov udeležili naravoslovnega dne v Arboretumu Volčji Potok, kjer bomo aktivno in izkušenjsko spoznavali rastlinski svet. Velik del naravoslovnega dne bo potekal na prostem, zato je potrebna primerna obleka in obutev.

Zbor pred šolo v Komendi bo ob 8.20 uri, odhod ob 8.30 uri.

Učenci, ki so prijavljeni na malico, to dobijo v šoli, zato s seboj ne prinašajo druge hrane.

S seboj potrebujejo nahrbtnik v katerem imajo pisala s trdo podlago za delovni list, copate, dežnik ter primerno obutev in obleko za delo na prostem.

Prihod v Komendo ob približno 12.45, zato kosilo ne odpade.
V kolikor imajo na ta dan še izbirne predmete 6. in 7. ure, se teh udeležijo.

Vodja dejavnosti: Sara Bašelj