V četrtek, 30. 5. 2024, bodo imeli petošolci naravoslovni dan. Obiskali bodo Planinski muzej v Mojstrani, se zapeljali v dolino Vrata in opazovali slap Peričnik.

Odhod izpred šole bo ob 7.30, zato naj bodo učenci pred šolo ob 7.20. Vračamo se okrog 13.30.

Šolsko malico bodo vzeli s seboj, vsak pa ima lahko v nahrbtniku še kakšen sendvič in nesladkano pijačo.

Neobvezna predmeta nemščina in računalništvo bosta ta dan odpadla. Kosilo in OPB bosta potekala kot običajno.

Vstopnino v muzej (5 €) in stroške prevoza boste plačali po položnici.

Učenci naj se primerno oblečejo in obujejo (športno – za hojo), v primeru dežja pa naj imajo še dežnik ali dežni plašč.

S seboj imajo lahko nekaj drobiža (sladoled, spominki).

Vodja dejavnosti: Marjeta Kuhar