V četrtek, 15. 2. 2024, je na OŠ Žužemberk potekal četrt finalni turnir državnega prvenstva osnovnih šol za učenke. Vse ekipe so prikazale izjemno igro in borbo za vsako točko, tako, da je bilo potrebno odigrati vse tri nize na posamezno tekmo. Naša dekleta so osvojila drugo mesto in prejela pohvale klubskih trenerjev nasprotnih ekip, kar jim daje potrdilo naj vztrajajo še naprej v tem športu.

Ekipo so sestavljale:

9r: Ajda Hribar, Ajda Jeraj, Anja Štricelj, Mija Brojan, Katerina Đokić

8r: Lana Špetič in Sara Nose, ter 7.r: Manca Osolnik

Dekletom iz devetega razreda se zahvaljujem za vse odigrane tekme, ki so jih odigrale za našo šolo. Letos nas žal zapuščajo. Upam, da bodo vztrajale na športni poti in bomo zanje še slišali.

Čestitke!