Učenci OŠ Komenda Moste smo letos prvič obiskali našo partnersko šolo OŠ Milana Langa v Bregani, čeprav sodelujemo že četrto leto. Trideset petošolcev, šest šestošolk in osem devetošolk se je z mentorji odpravilo na celodnevni obisk, na katerem smo skupaj s hrvaškimi partnerji izpeljali zaključno prireditev projekta Branje ne pozna meja/Ćitanje ne poznaje granica. Ogledali smo si tudi partnersko šolo, bližnjo kraško jamo in se s sovrstniki preizkusili na športnem poligonu. Med vsem tem pa smo tudi zelo dobro jedli in se zabavali. Čeprav nam jo je vreme malce zagodlo, smo se hitro preoblekli in nadaljevali s pripravljenimi dejavnostmi.  Utrinke si poglejte TUKAJ.