Letos so bili zlati bralci kamniške in naše občine, učenci, ki so vseh devet let opravili bralno značko, že drugič na skupnem nagradnem potepanju. Knjižničarke, koordinatorke bralne značke po osnovnih šolah, so v okviru medobčinskega aktiva šolskih knjižničark ponovile organizacijo skupnega nagradnega izleta zlatih bralcev obeh občin. Kamniška občina in šolski sklad OŠ Komenda Moste sta predlog odobrila, zagotovila sredstva in mlade bralce nagradila z nepozabnim potepanju po Benetkam in otoku Burano.

Utrinke tridesetih komendških zlatih bralcev v sliki in besedi si lahko ogledate TUKAJ.