Zadnji dan našega obiska v Cannete de las Torres smo preživeli na šoli. Gostitelji so nam želeli prikazati tipičen šolski dan. Pripravili so nam različne delavnice in aktivnosti, ki so potekale v različnih učilnicah. Razdelili smo se v dve skupini, kjer smo se srečali s kemijskimi izzivi ter glasbeno umetnostjo. V učilnici za kemijo smo raziskovali površinsko napetost in kromatografijo, druga skupina pa se je spoznavala s španskim plesom in glasbo. Skupini sta nato vlogi zamenjali. Drugo uro smo skupaj preživeli v tehnični učilnici. Razdelili smo se v pare in izdelali hologramsko 3D piramido. Svoje vtise in spomine preteklih dni smo nato v naslednjih urah strnili v članke za naš skupni eTwinning projekt. Popoldanski del šolskega pouka smo namenili zaključni zabavi s podelitvijo Erasmus certifikatov ter izmenjavo daril. Na šoli so se nam pridružili tudi starši naših gostiteljev. Med pripravo paele smo zaplesali v španskih ritmih, nato se pa družili ob okušanju tradicionalne španske hrane.