Select Page

V ponedeljek 7.6. 2021 bo na šoli potekal plesni tečaj za pripravo na valeto v okviru športnega dne. Učenci in učenke, ki ste se prijavili na plesni tečaj, pridete v šolo ob 8. 50 uri. Zberemo se po mehurčkih v matičnih učilnicah, nato pa se ob 9.00 uri z razredniki ali učitelji spremljevalci odpravimo na kraj vadbe. 9.b in 9.č  bosta imela vaje v telovadnici, 9.a in 9.c  pa zunaj na igrišču oz. v razredu v primeru dežja. Malica bo, kot običajno, v matični učilnici.

S tečajem zaključimo okoli 12.oo ure, sledi pa še ponavljalna vaja na generalki.

Učenci, ki se ne bodo udeležili plesnega tečaja pridejo v šolo ob 8.20. V jedilnici vzamejo malico in se s profesorji športne vzgoje podajo na pohod in pripravo scene za valeto v Moste.

razredničarke 9. razredov