V četrtek, 5. 5. 2022, bodo imeli petošolci naravoslovni dan. Ogledali si bodo staro Ljubljano in Ljubljanski grad. Odhod izpred šole bo ob 8. uri, zato pridejo učenci v šolo ob 7.50. Šolsko malico vzamemo s seboj. Kosilo odjavite starši sami, v primeru, da ga vaš otrok ta dan ne bo imel. Vračamo se okrog 13.30 ure .

Učenci naj se primerno oblečejo in obujejo, saj bomo po Ljubljani kar veliko hodili. V primeru dežja naj vzamejo s seboj dežnik in dežni plašč. Cena pedagoškega vodenega ogleda gradu z vključeno vožnjo z vzpenjačo (5,5 € na učenca) in stroški prevoza bodo obračunani na položnici.

Učencem 5. č, ki imajo ta dan na urniku preduro NTE, le-ta odpade. Odpade tudi predura dopolnilni pouk, za učence 5. a, b in c razreda. OPB se začne, ko se vrnemo.